Son Moda Duvar Kağıdı Modelleri | 2022 Modası

Blog geri dön
son-moda-duvar-kagidi-modelleri-3

Son Moda Duvar Kağıdı Modelleri | 2022 Modası

Yaşam alanlarının içerisindeki kapalı duvarlara veya tavanlara kaplama yapılacağı zaman son moda duvar kağıdı modelleri arayışına gireriz. Çünkü mimarinin en büyük alanlarını duvarlar oluşturur. İnsanın göz hizasını kapladıkları için de şıklığına ve estetiğine ayrı özen gösterilir. Bu konuda neler yapabileceğiniz hakkında sizlere tavsiyelerimiz olacak.

Moda ve trend anlayışları günümüzde artık sürekli değişmekte. Özellikle de bu değişim hızı her geçen yıl daha hızlı bir almakta. Duvar kağıdı modası da bunlardan biri. Siz daha karar verme aşamasındayken bile seçeceğiniz ürünlerin yerine başka modeller trendi belirlemiş olabilir. Bu sebeple güncel modelleri, daha doğrusu son moda duvar kağıdı modelleri konusunda takipte olmanızda fayda var.

son-moda-duvar-kagidi-modelleri-1
Son Moda Duvar Kağıdı Modelleri

Kapalı yaşam alanlarının duvarlarına dekorasyon ve yalıtım amaçlı kaplanan kağıtlara duvar kağıdı denmektedir. Günümüzde en çok kullanılan duvar kaplama sistemidir. Eskiden seramikler tercih edilse de artık moda ve zarafet tamamen bu ürünlere kaymış durumda. Haksız da değil. Binlerce farklı tasarım, çizim, renk ve deseniyle insanı kendine hayran bırakıyor. Yeşil Parke ailesi olarak da zevkinize en uygun olanı bulmanıza yardımcı olmak için koleksiyonumuzda yüzlerce çeşit bulunduruyoruz. Onlardan bazıları şunlardır:

 1. Makro Mix Duvar Kağıdı Ürünleri
 2. Cashmir Duvar Kağıdı Ürünleri
 3. Genesis Duvar Kağıdı Ürünleri
 4. Royal Port Duvar Kağıdı Ürünleri
 5. Harmony Duvar Kağıdı Ürünleri
 6. Bossini Duvar Kağıdı Ürünleri
 7. Lamos Duvar Kağıdı Ürünleri
 8. Retro Duvar Kağıdı Ürünleri

Bu listeye daha onlarcasını eklemek mümkün. Son moda duvar kâğıdı modelleri konumundaki ürünlerimize göz gezdirmeyi unutmayın.

2022 Duvar Kâğıdı Modelleri

Duvar kağıtlarının temel boylarında standart bir oran yoktur. İhtiyaca ve türe göre farklı ölçülerde üretilebilir. Üç ana türü vardır. Bunlar kâğıt, vinil ve dokunmamış taban türleridir. Temel kullanım amacı dekoratif bir şıklık kazanmak olsa da başka yönden de işlevselliğe sahiptir. Örneğin ses ve ısı yalıtımı konusunda yaşam alanına katkıda bulunur. Ayrıca duvar yüzeyinde bulunan çatlakların giderilmesi için iyi bir alternatif sunar.

Her evin bir ruhu, her odanın farklı bir enerjisi vardır. Duvarlara yapılacak doğru kaplama ürünleriyle odanın enerjisi daha da arttırılır. Elbette bunun için doğru seçimde bulunmaz gerekiyor. Son moda duvar kâğıdı modelleri arasından seçim yaparken şu tüyolara dikkat etmenizi öneririz.

 • Odanın zemin kaplamasının rengiyle uyum sağlayacak bir ürün seçmenizi öneririz. Ahşap yüzeyli parkelerde açık ve pastel tonların olduğu bir duvar kağıdı güzel birliktelik sağlayacaktır.
 • Mobilya dekorasyonunun tarzını iyi gözlemleyin. Evet vintage bir modaya sahip dekorasyon varsa bu yönde bir duvar kaplama ürünü seçin. Duvar, zemin ve dekorasyon üçlüsü bir bütündür. Birini ihmal ederseniz estetiği bozarsınız.
 • Yaşam alanındaki sanat eşyalarını göz ardı etmeyin. Örneğin modern bir heykel bulunuyorsa geleneksel yapıdaki duvar kağıtları odada hoş durmayacaktır.
 • Sadece ürünü doğru seçmek yeterli olmaz. Aynı zamanda kaplamayı yapacak ekiplerin de uzman olması gerekir. Bunun için ürün alacağınız markanın montaj ekiplerinin deneyimli olduğundan emin olun.

Yukarıda belirttiğimiz tüyoları gerçekleştirmekte zorlanıyorsanız ya da yaşam alanınızın ruhunu yansıtacak en doğru ürünü seçemiyorsanız Yeşil Parke olarak yanınızdayız. Uygulanacak odanın resim veya videolarını çekerek bizlere iletebilir, tasarımcılarımızın görüşlerini alabilirsiniz. Ayrıca son moda duvar kağıdı modelleri için sitemize göz atabilirsiniz.

son-moda-duvar-kagidi-modelleri-2
Son Moda Duvar Kağıdı Modelleri

Modern Salon Duvar Kağıtları

Günümüz inşaat sektöründe mimari anlayış tamamen modern kavramlara büründü. Artık 2000’lerin başındaki tasarımlar bile modern dekorasyon kapsamına girmiyor. Bu sebeple her an değişen trendlere uyum sağlamak önemli bir detay. Peki bu nasıl sağlanabilir? Elbette Yeşil Parke markasıyla…

Mimarlar sıfır daireleri yaparken evin bazı bölgelerine duvar kağıtları kullanarak şıklığı arttırmayı hedefliyor. Siz de bu şıklığı evin geneline yayarak bir uyum yakalayabilirsiniz. Evinizde bulunan duvar kağıdının aynısını koleksiyonumuzda bulmanız mümkün. Yüzlerde modern salon duvar kağıdına sahibiz. Üstelik bu ürünleri üreten taraftayız. Yani kalite ve şıklığı satın alırken aynı zamanda makul fiyatları da deneyimliyorsunuz. Ayrıca 3 boyutlu ve kendinden yapışkanlı ürünlerimizin de olduğunu hatırlatmak isteriz.

Son moda duvar kağıdı modelleri yazımızı beğendiyseniz Karo Halı Kaplama Fiyatları 2022 konusu da ilginizi çekecektir.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button