Süpürgelik Köşe Aparatı Nedir? 6, 8, 10, 12 Cm Modelleri

Blog geri dön
supurgelik-kose-aparati-1

Süpürgelik Köşe Aparatı Nedir? 6, 8, 10, 12 Cm Modelleri

Süpürgelik köşe aparatı, zemin dekorasyonunda köşe birleşimlerde oluşan kötü görünümleri ortadan kaldırmada kullanılmaktadır. Dekorasyonda güzelliği yakalamada etkilidir ve şıklığa hitap eder. Sadece görünüm değil ayak çıkıntılı köşelere ayak çarpmaları sonucu meydana gelen kazaları da engelle bir nebze. Yeni nesil mimaride gün geçtikçe popülerliği artan süpürgelik köşe aparatlarının ne olduğunu, özelliklerini, ne işe yaradığı, modellerini ve fiyatlarını merak edenlere hitaben bu yazıyı oluşturduk. Keyifli okumalar.

supurgelik-kose-aparati-2
Süpürgelik Köşe Aparatı

Süpürgelik Köşe Aparatı Nedir?

Süpürgeliklerin köşe birleşim yerlerine konulan, kötü görüntüleri gidermede etkili ve ayak çarpmalarında bireylerin yaralanmasını engelleyen malzemeye süpürgelik köşe aparatı denir. Bu yönüyle çok faydalı ve etkin bir malzeme grubuna dahil olduğu söylenebilir. Satın alma zorunluluğu yok. Ancak estetik kaygısı olanlara firmamız tarafından önerilir. Talep ederseniz ekstra maliyetler ile döşeme esnasında bu ürünleri de temin etmektesiniz.

Süpürgeliklerin köşelerinde kullanılan aparatlar, yapı malzemeleri ürünüdür. Yaygınlaşan bir kullanımı var. Çoğu yeni nesil tasarımlı evde görülür. İhtiyaca göre farklı materyallerden üretilir. En sık üretim ham maddesi plastik ya da ahşap olmakta. Bu iki madde de süpürgelik malzemesiyle iç içe uyum sağlıyor.

Süpürgelik köşe aparatı satın almada tercih yaparken kullanıcıların birtakım husus ve parametreye dikkat etmesi gerekir. Hassas ve özenli yaklaşım doğru aparatın alınmasında etkili olacaktır. Peki hangi konularda dikkatli olmak fayda sağlar? İşte cevabı…

 • Temel kural süpürgelik aparatının pervaz modeli ve maddesi ile uyumlu olması gerektiği. Eğer PVC kaplama bir zemin varsa PVC köşe aparatı alın. Laminat parkeler için de özel üretilen köşe aparatlarını seçmeniz doğru olur.
 • Çok çeşitli katalog sahibi firmalara göz atmanız, seçimlerinizde size faydalı olur.
 • Fiyat konusunda ederinden fazla bir ödeme yapmamak kullanıcının lehine durum yaratır. Güvenilir bir firmada her zaman pervaz köşe aparatları uygun fiyatlı olur.
 • Montaj hizmeti veren bir markadan ürün satın alınır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmiş olunur. Ayrıca parke döşeme sırasında monte ettirmek, kullanıcının da avantajına olacak bir durum.

Yeşil Parke en güzel parkeleri satarken müşterisine süpürgelik ve süpürgelik köşe aparatı satış hizmeti sunar. Sadece sunmakla kalmaz bu ürünlerin montajını da profesyonelce yapar. Bu ve bu gibi detaylar kullanıcının elini güçlendirir, evini güzelleştirir. Doğru bir başlangıç adımı için 0 (531) 222 58 58 hattını hemen şimdi arayın. Evinde dekoratif huzuru bulanların aradıkları firma telefonu her zaman için 0 (531) 222 58 58 olmuştur.

supurgelik-kose-aparati-3Süpürgelik Köşe Aparatı Ne İşe Yarar?

Zemin ve duvar bitişimlerinde kullanılan süpürgelikler kullanıcısında çok yönlü bir hizmet sağlar. Esasen görünümü güzelleştirmek için kullanılsa da işlevsel yönü de yabana atılmaz. Ama bu süpürgelikler duvar çıkıntılarına gelince bir birleşim görüntüsü ortaya çıkar ve bu çoğu zaman arası açık olur. İşte bu durum kullanıcısı için pek de hoş olmayan bir manzaradır. Süpürgelik köşe aparatı, arası açık 2 süpürgelik malzemesini bir arada tutmaya yarar. Hem uzun vadede ayrılmaların önüne geçilir hem de hoş olmayan görüntüler sonsuza dek giderilir.

Köşe aparatları pervazların sağlıklı ve uzun ömürlü kullanılmasını sağlar. Bu yönüyle süpürgeliklerin daha verimli kullanılacağı anlamına gelir. Farklı görsel ve şekiller ile karşımıza çıksa da tasarımlar açıdan bir standart çizgi var. Fakat ölçüler süpürgelik modeline göre değişir. 6 cm, 8 cm, 10 cm ve 12 cm gibi ölçüler pek sık kullanılanlardır.

Süpürgelik Köşe Aparatı Modelleri

İnsanlar, süpürgelik köşe aparatlarını online sipariş verirken kaç cm alsam? sorunuyla karşılaşır. Çünkü her köşe aparatı her süpürgelikle uyumlu değildir. Satın alırken süpürgelik malzemesinin kaç cm olduğuna öncelikle dikkat edilmelidir. Eğer bilinmiyorsa bir mezüre ile basitçe ölçülebilir. Ayrıca materyal olarak da fark vardır ki bu da dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Doğru modeli bulan müşteriler her zaman en ideal sonuca ulaşır. Firmamız da tecrübesiyle bu sonuca ulaşılmasında katkıda bulunur ve süreci kolaylaştırır. Sizlere en sık kullanılan köşe aparatlarının model ölçülerini açıklayacağız.

Süpürgelik köşe aparatlarının ölçü modelleri listesi:

 • Süpürgelik için 6 cm köşe aparatı modeli
 • Süpürgelik için 7 cm köşe aparatı modeli
 • Süpürgelik için 8 cm köşe aparatı modeli
 • Süpürgelik için 9 cm köşe aparatı modeli
 • Süpürgelik için 10 cm köşe aparatı modeli
 • Süpürgelik için 11 cm köşe aparatı modeli
 • Süpürgelik için 12 cm köşe aparatı modeli
 • Süpürgelik için 13 cm köşe aparatı modeli
 • Süpürgelik için 14 cm köşe aparatı modeli

a)      6 cm Süpürgelik Köşe Aparatı Modeli

Süpürgelikler arasında en az kullanılan olduğu için köşe aparatları malzemelerinde de pek fazla tercih edilmez. Yine de bu hiç kullanıldığı anlamını taşımaz. Bazı evlerde mevcuttur ve buna uygun da köşe aparatı modellerimiz bulunur.

supurgelik-kose-aparati-4
Süpürgelik Köşe Aparatı

b)      8 cm Süpürgelik Köşe Aparatı Modeli

İdeal bir boydur ve bu da yaygın kullanıldığı sonucuna vardırır bizi. Evlerin duvar diplerinde gördüğümüz bu cm süpürgelik modelleri için en güzel, aynı malzemeden bir köşe aparatını Yeşil Parke firmasından temin edersiniz.

c)      10 cm Süpürgelik Köşe Aparatı Modeli

Ara bir süpürgelik köşe aparatı türüdür 10 cm malzemesi. Ofis ve evlerin duvar kesişim yerlerinde kullanılabilir. İdeal ve kullanışlıdır. Laminat, alüminyum yahut PVC malzemelerinden üretilir. Sizin zemininiz hangi malzemedense birini seçip alışverişlerini oluşturabilirsiniz. Firmamız da her türlü 10 cm aparat mevcut.

d)      12 cm Süpürgelik Köşe Aparatı Modeli

Süpürgelik aparatları farklı materyallere dönük üretilir. Keza farklı ölçüler ile satışa hazırlandığı gibi. Günümüzün en fazla tercih edilen ölçüsü ise 12 cm süpürgelik köşe aparatlarıdır. Uzmanlar tarafından da herkese önerilir. Siz de bu trendlere uyabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey Yeşil Parke köşe aparat satış mağazasını aramak olacak.

Süpürgelik Köşe Aparatı Fiyatları 2023

Süpürgelik yani pervazlarda görülen fiyat farklılıkların aynı şekilde köşe aparatlarına da yansır. Bu malzeme gruplarında fiyat istikrarı görülmez. Malzemesine, kalitesine, zamanına ve ölçüsüne göre farklı ücret ödemeleri yapılır. Elbette makuldür her zaman için. Ama kimi markalarda afaki rakamlar görülebiliyor. Bazılarında da olması gerekenden çok daha aşağısı sergileniyor. Elbette kalitesiz olduğu için bu rakamlar ortaya çıkıyor. Peki süpürgelik köşe aparatı fiyatları ne kadar? 2023 yılında güvenilir ücretler nedir? İşte cevabı…

Süpürgelik köşelerini örten aparatlar santimine göre setler halinde satılır. Çünkü bir evde birden fazla duvar kesişmesi yaşanan bölüm olur. Genelde ideal adet 6 ila 10 arasıdır. Ama sizin elbette daha aşağı ya da yukarı da talebiniz olabilir. Bir paket pervaz köşe aparatı için yaklaşık 140 TL ödersiniz. İçinde de genelde 10 adet aparat bulunmaktadır.

Online Süpürgelik Köşe Aparatı Siparişi Ver

Yeşil Parke köşe aparatlarını online ya da telefon kanallarıyla satar. Genelde bu ürünler bir paket tarife kapsamında sunulur. Yani parke + süpürgelik + süpürgelik köşe aparatları + montaj gibi paketler var. Hem hesaplı hem de karlı. Kaçırmayın.

 

İlginizi çekebilir: Beykoz Halıfleks Kaplama | Ürünler ve 2023 Fiyatları

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button