Genel

Suya Dayanıklı Laminat Parke Fiyatları | M2’si Kaç TL? | 2024

suya-dayanikli-laminat-parke-fiyatlari-11

Suya dayanıklı laminat parke fiyatları 2024 belli oldu. Geçtiğimiz yıl fiyatlarına göre %30’a varan bir artış görülüyor. 1 m2’si için değişken aralıkta ödeme yapılıyor. Ayrıca önemli bir konu da günümüzde parkelerin suya dayandığı iddiasını kullanıcıların çoğu zaman yanlış algılaması. Hiçbir parke aşırı suya karşı %100 dayanıklı değildir. Örneğin yağmura maruz kalmış bir parke kesin olarak kabarır ve deforme olur. Buradaki dayanıklılık terimi aslında kapalı alanlarda yapılan vileda sıvısı ya da anlık dökülen su gibi etmenleri ifade eder. Kullanıcılar uygun fiyatlı zemin döşemesi çözümleri araştırıyor. Özellikle de suya dayanıklı parke döşemesinin m2 fiyatını en makul fiyatlar ile yaptırmak herkesin hayali.

**Mağazamız İstanbul / Ümraniye'de yer almaktadır.

Tüm Türkiye'ye gönderim sağlamaktayız.**

AGT Parke Nedir? Özellikleri ve Fiyatları

Suya Dayanıklı Laminat Parke Nedir?

Suya dayanıklı laminat parke, özellikle nemli ve suya maruz kalma ihtimali yüksek olan mekanlar için tasarlanmış bir zemin kaplama malzemesidir. Geleneksel laminat parkelerden farklı olarak, suya dayanıklı laminat parkeler, suya ve neme karşı ekstra direnç sağlayan özel kaplamalar ve çekirdek tabakalar ile üretilir. Bu parkeler, mutfak, banyo, giriş alanları ve hatta bodrum gibi yüksek nem oranına sahip bölgelerde güvenle kullanılabilir. Suya dayanıklı laminat parkelerin üst katmanında su geçirmez bir kaplama bulunur, bu sayede su, yüzeye zarar vermez ve şişme veya bükülme gibi deformasyonlar engellenir. Aynı zamanda, bu parkeler kolay temizlenebilir ve bakım gerektirmez, bu da onları hem estetik hem de fonksiyonel açıdan ideal bir seçim haline getirir. Geniş renk ve desen seçenekleri ile suya dayanıklı laminat parkeler, her türlü dekorasyon stiline uyum sağlar ve uzun ömürlü kullanım sunar.

Suya Dayanıklı Laminat Parke Fiyatları 2024

Suya dayanıklı laminat parkeler, yoğun suya karşı dayanıksızdır. Yani %100 koruma sağlamaz! Ancak belli bir seviyeye kadar nem sorunsalını tolere edebilmektedir. Aslında klasik her parke modelinde bu özellik bulunuyor.  Suya yani aslında neme dayanıklılığı daha yüksek bir marka arıyorsanız Alman markası olan AGT parkeyi tercih etmeniz tavsiye edilen bir seçenektir. Metrekare başına diğer bir deyişle paket satış fiyatının 2024’te değişken ortalamasıyla sunulduğu görülecektir. Aşağıdaki listeden bir fikir edinebilirsiniz.

2024 Yılında Koçtaş Suya Dayanıklı Laminat Parke Fiyatları

Koçtaş model laminat parkelerin suya dayanıklı olan çeşitlerini 2024’te ekonomik ortalamayla görmek mümkün. Elbette ürün ve döneme göre de bu tür seviyelerde değişkenlikler görülmesi kaçınılmazdır. Ucuz ve kaliteli parke ise Türkiye genelinde sadece Yeşil Parke mağazasında bulunur.

2024’te Tekzen Suya Dayanıklı Laminat Parke Fiyatları

Toplum içinde Tekzen model laminat parkeler için suya dayanıklı ifadesi kullanılır. Suya olmasa da nem konusunda dayanıklı olduğunu söyleyebiliriz. Tekzen suya dayanıklı laminat parke fiyatları 2024 ise değişken olabiliyor. Zaman zaman değişimler olur. Ucuz ve hesaplı alışveriş ise Yeşil Parke’den yapılır.

Aquafloor Suya Dayanıklı Laminat Parke Fiyatı 2024

Son yıllarda Auafloor modeli kullanıcılar arasında popüler bir ürün olarak öne çıkarken, çoğu birey için bu ürünü 2024 yılı fiyatı merak konusu. Elbette çeşitli fiyat tablolarıyla karşılaşacaksınız. Öte yandan Hiçbir parke aşırı suya karşı %100 dayanıklı değildir. İyi günler.

 

Suya Dayanıklı Parke Siparişi Telefon Hattı : 0 (216) 335 34 68 veya 0 (531) 222 58 58

 

İlginizi çekebilir: 2023 Karo Halı Fiyatları | En Ucuz 50×50 Karo Halılar