Genel

Tarkett PVC Yer Döşemesi | En İyi 4 PVC Yer Döşemesi Modeli | 2024

Tarkett PVC yer döşemesi ile okul, iş yeri, ofis ve ticari mekanlarınızda doğallık ve şıklığı yakalayabilirsiniz. Düşük maliyetli ve ses yalıtımlı bu döşemeler ortamın konforunu sağlamanızda yardımcı olmaktadır.

**Mağazamız İstanbul / Ümraniye'de yer almaktadır.

Tüm Türkiye'ye gönderim sağlamaktayız.**

Farklı Tasarımlarıyla Dikkat Çeken Tarkett PVC Yer Döşemesi Modelleri

Tarkett PVC yer döşemesi kullanarak ortamın atmosferini dekorasyon stilinize uygun hale getirebilirsiniz. PVC yer döşemesi, en yaygın olarak kullanılan zemin kaplama türlerinden biri olmaktadır. Zemin kaplamalarınız için Tarkett markasının farklı model ve renk seçenekleri bulunmaktadır. Böylece kişisel zevkinize göre farklı tasarımlar yapabilir, doğal ve şık dekorasyonlar oluşturabilirsiniz.

1. Tarkett 8016 Gri Bej

Tarkett markasının en fazla tercih edilen modellerinden biridir. Gri ve bej renginin uyumunun bir arada kullanıldığı model, sade ve şık ortamlar için oldukça idealdir. Ürünü hem kurulum hem de bakım maliyeti olarak uygun fiyatlarla elde edebilirsiniz. Ofis ve iş yerlerinizde gri ve bej tonları ağırlıklıysa, bu modeli tercih ederek dekorasyonun bütünlüğünü rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Ayrıca ses ve su geçirmez özelliği sayesinde konforlu bir atmosfer yaratabilirsiniz.

  1. Tarkett 191-300 Puzzle

Genellikle çocuk oyun alanlarında sıklıkla tercih edilen model, puzzle görselinin kullanıldığı bir desene sahiptir. Çocukların oyun oynarken çok daha keyifli vakit geçirmesi için teşvik amaçlı tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra çocuk oyun alanları veya çocuklar için ayrılmış odalarda dekorasyonu tamamlamak amacıyla da kullanılmaktadır. Farklı dekoratif ürünlerle destekleyebileceğiniz model, PVC yer döşemeleri arasında en çok tercih edilen modellerden biridir.

3. Tarkett 002 Taş

Tarkett 002 Taş modeli, ortama doğallık kazandırmak amacıyla kullanılan PVC yer döşemelerinden biridir. Doğal taş görünümüyle hem sıcak ve samimi bir hava sunar hem de göz yormayan desenleriyle şıklığı yakalamanıza yardımcı olur.Isıya karşı yüksek dayanıklılık özelliğine sahip olan model, aynı zamanda paslanma ve yağlanmaya karşı da dayanıklıdır.

4. Tarkett PVC Yer Döşemesi 004 Antrasit

Tarkett 004 Antrasit model, modern ofis dekorasyonlarında en fazla tercih edilen PVC yer döşemelerinden biridir. Antrasit renginin göz alıcı şıklığı sayesinde ofisinizin havasını bir anda değiştirir. Kullanılan mobilyalar ile harika bir uyum sağlar.

Tarkett PVC Döşemesi Nedir?

Tarkett PVC döşemesi, dünya genelinde tanınan bir zemin kaplama markası olan Tarkett tarafından üretilen, yüksek kaliteli polivinil klorür (PVC) malzemeden yapılan zemin kaplamasıdır. Bu tür döşemeler, dayanıklılık, estetik ve işlevsellik açısından üstün özellikler sunar. Tarkett PVC döşemeleri, suya ve lekelere karşı dirençli yapısı sayesinde özellikle yoğun trafik alanlarında ve nemli ortamlarda uzun ömürlü kullanım sağlar. Geniş renk ve desen yelpazesi, her türlü dekorasyon stiline uyum sağlama imkanı verirken, kolay temizlenebilir ve bakım gerektirmeyen yüzeyi pratiklik sunar. Ayrıca, çevre dostu üretim süreçleri ve geri dönüştürülebilir malzemeler kullanılarak üretilen Tarkett PVC döşemeleri, sürdürülebilirlik açısından da önemli bir tercih sebebidir. Hem ev hem de ticari mekanlar için ideal olan bu döşemeler, güvenlik, konfor ve estetik arayan kullanıcılar için mükemmel bir zemin kaplama çözümüdür.