Genel

Terra Parke Modelleri ve Fiyatları

terra parke modelleri 11

Ev dekorasyonuna yenilik katacak hamleler aradığınızda Terra Parke markasının ürünleri imdadınıza yetişir. Farklı ve günümüz trendlerini yansıtan bir tasarım çizgisine sahipler. Bir dokunuş ile yaşam alanınızın atmosferi hayal edemeyeceğiniz oranda değişime uğrar. Tadilata başlamak isteyenler ve zeminlerine farklı bir ürün döşetmeyi düşünenler bu yazımızı çok sevecek. Zemin ürünlerinde Avrupa Standartlarına uygun model üretimi çok önemli bir faktördür. Bu standartlarda kullanıcıların konforunuz ve görsel zevkini önemseyen unsurlar bulunur. Yeşil Parke koleksiyonlarında zaten tüm ürünler AB standartlarına uygundur. Terra Parke ürünleri de bunlardan biri. Merak edenler için nedir? Modelleri Neler? Kaç TL? Güncel kataloglarında hangi ürünler var? gibi sorulara yanıt verdik. Keyifli okumalar.

**Mağazamız İstanbul / Ümraniye'de yer almaktadır.

Tüm Türkiye'ye gönderim sağlamaktayız.**

Terra Parke Nedir?

Terra Parke bir zemin döşeme ürünleri üretim markasıdır. Global düzeyde bir pazara sahipler ve ülkemizde de kullanıcılar tarafından sevilerek döşetiliyor. Terra bir yerli ve milli üretim firmasıdır. Ürünler Türkiye’deki fabrikalarda üretilmektedir. Diğer ismiyle ‘Terraclick’ olarak bilinmektedir. 1890 yılında kurulan Yıldız Entegre fabrikası günümüzde de üretimlerine devam ediyor. Bugün Türkiye’nin en büyük 29. Sanayi şirketi konumuna sahipler. Terra Parke ürünlerinin en temel ve ayırt edici özelliği hijyen + olması. Sağlıklı yapısıyla kir ve toz tutmaz özelliğiyle günümüzde çok sayıda yaşam alanına girmeyi bilmiştir. Zeminde hijyene veren her birey muhakkak kataloglarını incelemeli. Çünkü sadece işlevsel yönden değil, Terraclick ürünleri aynı zamanda estetik unsurlar bakımından da ileri seviyede tasarımlara sahiptir.

Terra Parke Modelleri

Ülkemiz ağaç yönünden çok zengin bir coğrafyada bulunmaktadır. Parkelerin de ağaçlardan üretildiği düşünülünce zemin döşemesinde dünyaya büyük oranlarda ihracat yapan ülke konumundayız. Bu zenginlik, Terra Parkelere de yansımış durumda. Her sene de kataloglarına birbirinden güzel laminat ürünler ekliyorlar. Yeşil Parke mağazası olarak da çok sayıda modeli sizlere sunuyoruz. Terraclick ürünleri 31. Sınıf laminat parke kalitesiyle üretiliyor. Attığınız her adımda kaliteyi hissedebiliyorsunuz. Sevdiklerinize de sağlıklı bir zemin sağlamış oluyorsunuz. Güzel bir dekorasyonu ertelemeyin ve hemen şimdi süreci başlatın. En şık modelleri sizlere özel olarak temin edeceğiz.

Halı Modelleri

İlginizi Çekebilecek Halı Modelleri

Terra Parke Katalog

Terraclick markasının katalogları ev hanımlarının her daim radarındadır. Özellikle de dekorasyon sürecini başlatmak için doğru zamanı bekleyen bireyler sürekli olarak bu markanın modellerini incelemektedir. İster mutfak olsun isterse de oturma odaları, koleksiyonumuzdaki ürünlerin zarafeti sayesinde harikulade bir havaya bürünmeye devam ediyor. Terrak Parkenin güncel katalog listesi:

 • Terra Beyaz Meşe parke modeli
 • Terra Beydağ parke modeli
 • Terra Kartepe parke modeli
 • Terra Lara parke modeli
 • Terra Lima parke modeli
 • Terra Roma parke modeli
 • Terra Santorini parke modeli
 • Terra Terme parke modeli
 • Terra Sevilla parke modeli
 • Terra Sümela parke modeli
 • Terra Truva parke modeli

Terra Parke Renkleri

Renk konusu her zaman kullanıcılar için bir sorunsala dönüşmüştür. Çünkü dekorasyonda uyumlu bir tonu yakalamak kolay bir iş değil. Ancak Terra Parkelerin çok çeşitli bir renk koleksiyonuna sahip olması, bu konuda kullanıcılara avantaj sağlıyor. Genel olarak bakıldığında ağırlıklı olarak açık gri laminat parkelerin olduğunu görüyoruz güncel kataloglarda. Beyaz meşe rengi ise en çok alınan ürün. Kartepe ve Beydağ tonlarının da büyüleyici güzelliği çok seviliyor demek mümkün.

Terra Parke Truva

Çok sayıda ürün yelpazesi olsa da Terra parke truva modeline özel bir pencere açmakta fayda var. Zira son yıllarda herkesin severek döşettiği bir model unvanına sahip. Bunda şüphesiz en temel faktör olarak eskimeyen ve uzun yıllar güzelliğini koruyan bir renge sahip olmasını gösteriyoruz. Zemin döşemesinden sıkılmak en çok yaşanan problem. Ama bu laminat parke ile sıkılma ihtimaliniz çok düşük. Sitemizdeki özel koleksiyonumuzda Truva parkenin büyüleyici özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Uygun fiyatlı sipariş seçeneklerimizden faydalanmak için sizleri bekliyoruz.

Terra Parke Fiyatları

Terraclick parkeleri mutfaklar için 8mm ölçüsünde üretilmektedir. 1200×192,5 ölçüleri de en ideal boy olarak kabul edilir ve her alanda kullanıma elverişlidir. Yenilikçi bir dizaynı benimseyen her birey ilk önce bu marka ürünlerini değerlendirir. Bu nedenle güncel fiyatlarına değineceğiz. Öncelikle parkede kalite arttıkça fiyatın da yükseleceği bilinmesi gereken bir konudur. Levha kalınlığı, garanti süresi, sağlıklı olması burada rakamları belirler. Terra ürünlerinde de bunları yüksek seviyede gördüğümüz için fiyatının da bir miktar fazla olması doğaldır.

Terraclick Laminat Parke Kaç TL?

Fiyat listesinde seviye seviye oranlar görürsünüz. Kalite yükseldikçe rakamlar da artar. 118 TL’den başlayan fiyatlar ile döşeme imkanınız var. Bazı modellerde bu sayılar 250 TL’ye kadar çıkıyor. Elbette bunlar m2 için belirlenmiştir. Kaç m2 ihtiyacınız var ise çarpmanız gerekiyor.

Laminat Parke Modelleri

İlginizi Çekebilecek Laminat Parke Modelleri

Terra Parke Özellikleri

Yazacağımız özellikler ile Terra markasını daha yakından tanıyacak ve kararınızı bu doğrultuda kolayca şekillendireceksiniz. İşte neden almalıyım? sorusuna verilebilecek en güzel yanıtlar…

 • En başta hijyen + özelliğiyle göz doldurmaktadır. Kolay kirlenmez ve sağlığı riske atmaz.
 • Isı yalıtım özelliğiyle de bir tercih sebebidir Terra ürünleri.
 • Yoğun oranda ses yalıtımını mümkün kılmaktadır.
 • Parke kalınlığı 8mm ile başlar 12mm ile devam eder. İhtiyaca göre kalınlığı belirlenebilir.
 • 1200×192,5 ölçüsü en ideal olanıdır ve her alanda kullanılır.
 • Tasarım yönünden modern görüntüyü temsil etmektedir. Geleneksel modelleri yok.
 • Derzsiz parke modelleri ile sağlamlık arayanlara da hitap eder.
 • Başka alanlarda kullanım imkanı tanır.
 • Fiyatları makul seviyede olmaktadır.

Yukarıda özelliklerin doğmasında işçilik faktörü de önemli. İşçilik doğru uygulandığında ortaya kusursuzluk seviyesinde bir döşeme çıkmaktadır. Yeşil Parke İstanbul ve çevresi için hem ürün temin ediyor hem de profesyonel usta yönlendirmesi yapıyor. Siz sadece sipariş oluşturuyorsunuz ve geri kalan süreçte tüm sorumluluk tarafımızca karşılanıyor.

Duvar Kağıdı Modelleri

İlginizi Çekebilecek Duvar Kağıdı Modelleri

Terra Parke Yorumları

Daha önce Terra Parke ürünleri kullananların yorumlarını, görüşlerini ve tavsiyeleri paylaşacağız bu bölümde. Böylece aklınızdaki soru işaretlerini giderebileceksiniz. Gerçek kullanıcı deneyimleri her birey için önemlidir. Bu sayede iyi bir fikir sahibi olunabilir.

KULLANICI YORUMU 1: Uzun süredir parke arıyordum ve yaptığım araştırmalar sonucunda Terra ürünlerinin en iyisi olduğunu gördüm. Başta tereddütlerim olsa da gerçekten memnun kaldım. Bu yıl 3. Senem ve hala ilk günkü gibi sorunsuz kullanıyorum.

KULLANICI YORUMU 2: Geçtiğimiz sene zeminlerimi komple Terra laminat parke ile değiştirdim. Zaten daha önce arkadaşlarımdan bildiğim bir markaydı ve beni yanıltmadı. Kaliteli bir zemin isteyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum.

KULLANICI YORUMU 3: Çok kararsız bir insanım ve evimin yerlerini döşetirken de aynı kararsızlığı çektim. Neyse Yeşil Parkeyi aradım ve bana bunu ürünü tavsiye ettiler. İyi ki de aramışım 5 senedir çok severek kullanıyorum parkeleri. Hiçbir solma ya da kabarma gibi şeyler yaşanmadı. Tavsiyemdir…

KULLANICI YORUMU 4: Henüz döşeteli 1 ay oldu ama ben şimdiden şıklığına bayıldım. Daha önce seramik bir zemin döşemem vardı. İyi ki Terra parkeyi döşetmişim. Toz tutmuyor temizliği de çok kolay. Eğer tereddütü olan varsa hiç düşünmeden alsın bu ürünü. Pişman olmayacaksınız..  

İlginizi çekebilir: Vario Parke Modelleri