Vario Laminat Parke ile Yeni Nesil Parke Teknolojisi

Blog geri dön

Vario Laminat Parke ile Yeni Nesil Parke Teknolojisi

Üretime başladığı ilk günden itibaren üstün teknolojik imkanları sonuna kadar kullanan Vario Parke, son olarak müşterilerine sunduğu “Click” teknolojisi ile de usta ve kullanıcı dostu yapısını parkelerine yansıtmayı başarmıştır. Vario Click parke hem yenilikçi hem de estetik tasarımı ile günlük yaşamı daha kolay ve yaşanılabilir bir hale getirir. Üretiminde kullanılan üst düzey teknolojik gelişmeler ve AR-GE sistemi sayesinde, sürekli olarak müşterilerine en yüksek kalite hizmet sunmayı amaçlayan bu ürüne Yeşil Parke çatısı altında ulaşmak oldukça kolaydır.

Neden Vario Click?

Yenilikçi dizaynı ile ön plana çıkan Vario Click, montajın hızlı ve kolay yapılmasını sağlayan bir kilit sistemi ile farklı aralıklarda garanti sağlar. Uygulama kolaylığının dışında darbelere karşı dayanıklı olan yüzey yapısı, leke ve çizik karşıtı özelliği ile her türlü iç mekanda yaşam kalitesini arttırır. Vario Click’i tercih etmeyi düşünen kullanıcıların kafasında uygulama kolaylığının nasıl bir avantaj sağladığı ile ilgili pek çok soru gelebilir. Özel kilit sistemi ile uygulama kolaylığı sağlayan bu model ağı, böylelikle zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. 2G ve 5G kilit seçenekleri ile parkeyi döşeyecek kişi için oldukça kolaylık sağlıyor. Buradaki sayısal veri ise normal bir parkeye göre neredeyse 2 kat daha hızlı bir kuruluma işaret ediyor.

Vario Click’in bir diğer avantajı ise kolay temizlenebilir bir yapıya sahip olmasıdır. Özellikle kalabalık ailelerde zemin kirliliği sıklıkla görülen bir sorun. Bu sorunun önüne geçmek isteyen kullanıcılar genellikle kolay temizlenebilen laminat parkeleri tercih ederler. Vario Click’in üretiminde uygulanan özel bir teknik sayesinde sadece nemli bir bezle parkenizi kolayca temizleyebilirsiniz. Böylelikle zemin temizliği de büyük bir sorun olmaktan çıkar. Her mekana uyum sağlayan Vario Click laminat parke ile yaşam alanlarınızda 4 mevsim güven içerisinde yaşayabilirsiniz. Laminat parkelerde özel olarak görülen dayanıklılık Vario Click’in parkelerinde de mevcuttur. Üretiminde yüksek yoğunluklu lif levhaların kullanıldığı bu seride, dışarıdan gelebilecek darbelerin verebileceği hasar önlenmiş olur. Bu özellik sayesinde yoğun yaya trafiğinin olduğu iç mekanlarda da uzun bir kullanım ömrü sağlar.

Birbirinden farklı Vario Click Laminat Parke modellerine buradan ulaşabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Call Now Button
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?