Yer Döşemesi Örgü Vinil Modelleri

Blog geri dön
Yer Döşemesi Örgü Vinil Modelleri

Yer Döşemesi Örgü Vinil Modelleri

Yer döşemesi örgü vinil modelleri konusunda öncelikle örgü vinilin ne olduğunu bilmeyenler için açıklayalım. Örgü vinil olarak bilinen yer döşemeleri aslında örme PVC olarak üretilir. Diğer ismi örgü PVC olan örgü vinil modelleri pek çok mekanda yer döşemesi olarak kullanılır. Bu ürünlerin üretiminde polyesterden olan iplikler PVC ile kaplanmaktadır. Daha sonra örgü işlemine geçilir. Oldukça dayanıklı olan örgü vinil çeşitleri Yeşil Parke tarafından satılmaktadır. Hellesten örgü vinil markası modellerinin renk çeşitliliği ile dikkat çeker. Markanın örgü vinil modellerinin tabanında diğer birçok markanın ürününe göre daha kalın PCV kaplama iplik bulunur. Hellsten örgü viniller ayrıca sabit boyutlardadır. Bu nedenle taşınmaları da kolaylaşır.

Yer Döşemesi Örgü Vinil Modelleri AnkaraHellsten Örgü Vinil Modelleri

Hellsten örgü vinil modelleri Yeşil Parke adlı firmamızın mağazasına gelinerek görülebileceği gibi internet sitemizin örgü vinil sayfasından da incelenebilir. Telefonla bize ulaşmanız halinde istediğiniz tüm detaylı bilgileri telefonda da verebilmekteyiz. Örgü vinil fiyatları ne kadardır diye merak ediyor ya da ürünlere dair sorularınız varsa bizi aramak için vakit kaybetmeyin. Örgü vinil çeşitlerinden satın alan müşterilerimizin adreslerine nakliye imkanımız vardır. İstanbul için hızlı nakliye hizmetimiz devrededir. Diğer şehirlerden satın alınan ürünler de en kısa sürede istediğiniz adrese ulaştırılır.

Yer Döşemesi Örgü Vinil Modelleri İstanbulÖrgü Viniller Nerelerde Kullanılır?

Örgü vinil modelleri nerelerde kullanılır diye merak edenler için belirtmek gerekirse; bu yer döşemesi çeşitleri ofislerde, mağazaların zeminlerinde, depolarda, otellerde ve diğer pek çok iş yerinde kullanılabilir. Islak zeminler için uygun olan örgü viniller üzerine koyulan ağırlığa dayanıklıdır. Kolay temizlenirler. Hijyeniktirler. Sadece temizlik yeterlidir, örgü vinil bakımı için ekstra bir işlem yapmaya gerek yoktur. Kalabalık ortamlarda yürüme trafiği yoğun olsa dahi örgü vinil modelleri aşınma, yıpranma, bozulma yapmaz. Yerde örgü vinil döşenmiş olan mekanlarda uzun süre ayakta kalındığında daha az yorgunluk hissedilir.

Yer Döşemesi Örgü Vinil Modelleri İzmir

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Bu ürünü sepete eklediniz:

Call Now Button
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?