Hakkımızda

yesil parke logo 4

NASIL BAŞLADIK?

2000 yılında Yeşil Parke olarak, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde faaliyet göstermeye başladık. İlk günkü başladığımız yerden günümüze hala aynı yerde, aynı heyecan ve dürüstlük ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. İlk yıllarımızda ürün ağımız sınırlı, laminat parke ve halı çeşitleri ile hizmet veriyorduk. İlerleyen yıllarda her geçen gün ürün ağımıza yenileri ekleyerek, müşterilerimizin güvenini kazanarak bu yolda devam etmeye başladık. Günümüzde ise şuanda ev, iş yeri dekorasyonu anlamında neredeyse tüm ürünler ve montaj hizmetlerimiz mevcut. İlerleyen yıllarda ise yine tüm yenilikleri takip ederek siz değerli müşterilerimize sunacağız.

MİSYONUMUZ

Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz sektörde sizlere her zaman en kaliteli, uzun ömürlü, ekonomik fiyat garantisi ve müşteri memnuniyetine dayalı çalışmayı sizler için misyon edindik.

VİZYONUMUZ

Etik ve ahlaklı çalışma düzenimizde her geçen gün sizlerin memnuniyetini arkamıza alarak sektörde büyümeyi vizyon edindik. Günümüzde başarıyla gelmemiz tamamen sizlerin sayesindedir.
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button